WhatsApp
Yükleniyor...

İnternetten Para Kazanmada Farklı Yöntem 2020

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog İnternetten Para Kazanmada Farklı Yöntem 2020
29 Ocak 2020, 21:10 0 Yorum 159 Okuma

Hepimiz internetten yani masa başı bilgisayar üzerinden para kazanmayı isteriz ve hayal ederiz. Her yıl yeni para kazanma yöntemleri çıkıyor fakat hepsi başarılı olmuyor veya yapımı zor olabiliyor. Sizi hiç daha önce duymadığınız bir para kazanma yöntemiyle tanıştırayım. İnternet sitesi kurarak para kazanmak hiç aklınıza gelir miydi? Hemen korkmayın, hiçbir kod bilgisine ihtiyacınız yok. Belki daha önce hiç site kurmadınız bile fakat artık bunları geride bırakabilir ve yeni para kazanma yöntemine bizimle adım atabilirsiniz. Saye Tema olarak bayilik sistemimiz mevcut ve satış yaparak para kazanabilirsiniz, gelelim detaylara.

Saye Tema Bayilik ile Para Kazanma Yöntemi 2020

Belirli bir ücret hesabınıza bakiye yükleyerek direk bayimiz olabiliyorsunuz. Bu parayı sizden komple almıyoruz yani hava parası yok. Sadece ön ödeme yapmış oluyorsunuz. Yani yatırdığınız ücret hesabınızda oluyor ve siz her script satın aldığınızda bu bakiyeden düşülüyor. Yani hiç para ödemeden bayi olmuş oluyorsunuz. Tabi site kurmak isterseniz biraz masraf yapmanız gerekebilir.  Bayilik sisteminde %10 veya %18 gibi indirimler mevcut. Siz scripleri indirimli alıyorsunuz ve istediğiniz paraya satabilirsiniz.

Bayi olduktan sonra yapmanız gereken müşteri bulmak. Özellikle çevreniz genişse bu iş sizin için biçilmiş kaftan. Her sektörde çalışan kişiler için site kurabilirsiniz. Özellikle fiyatları biraz düşük tutup satış yapmaya çalışırsanız, tanıdığınız birçok kişiye site satışı yapabilirsiniz ve onlarada müşteri kazandırmış olursunuz. Her açtıp sattığınız sitenin alt kısmına kendi sitenizi eklerseniz buda size reklam olarak geri dönüş yapar. Siteyi beğenen kişiler bu siteyi kim yaptı diye araştırıp sizi bulunca otomatik müşteri kazanmış olursunuz. J Müşteriyi bulduktan sonra Saye Tema üzerinden müşterinizin istediği scripti satın alıyorsunuz. Bizde istenilen domaine lisanslayıp size dosyaları teslim ediyoruz.

Hiçbir bilginiz yoksa her şeyi öğrenene kadar size tüm bilmeniz gerekenleri öğretiyoruz. Bu sayede kendiniz kurulumları yapabiliyorsunuz veya isterseniz yinede biz kurabiliriz J

İnternet sektöründe yapmak istediğiniz birçok işi sizin için yapabiliriz sizde aldığınız hizmetin tutarına karınızı koyarak istediğiniz kişiye sunabilirsiniz.

İnternet çok geniş ve sınırı olmayan bir alan ve sürekli gelişiyor. İnternette kendi yerinizi alın ve müşterilerinizide internet piyasasına sokabilirsiniz. Ve sürekli gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Hadi başlayalım J

Okuyucu Yorumları

0 Yorum