WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Başlangıçta bireysel olarak 2010 yılında internet sektörüne girdik. Bireysel olarak çok yol katettik. Artık bireysel yeterli gelmeyince bir web sitesi kurup insanlara da site açıp büyümesine fayda sağlamak istedik. Bunun için 2019 yılında Saye Tema'yı kurduk. Saye Tema internet sitesi kurulumları, internet sitesi tema ve scriptleri yapmakta. Hariçten isteyen müşterilerimize profesyonel logo tasarımı ve bir çok grafik tasarım hizmeti sağlamaktayız. 

Bir çok kişiye internet sitesi yaptık ve firmalar bu şekilde daha hızlı gelişiyor. Bireysel olarak yaptığımız kişilerde bloglarında gelişip kendi kazançlarını sağlıyorlar. Tüm Türkiye'mizin büyümesi için internet sektörüne herkesi dahil etmek istiyoruz.

Şirketimiz, bilişim tekolojileri alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel ve uluslararası pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.