WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Her türlü web işleriniz yapılır.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Başlangıçta bireysel olarak 2010 yılında internet sektörüne girdik. Bireysel olarak çok yol katettik. Artık bireysel yeterli gelmeyince bir web sitesi açıp insanlara da site açıp büyümesine fayda sağlamak istedik. Bunun için 2019 yılında Saye Tema'yı kurduk. Saye Tema kişisel veya kurumsal istediğiniz internet sitesi açıyoruz. Tema ve scriptleri yazılımcılarımız tarafından hazırlıyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek istediğiniz türden tema ve scriptleri kullanarak sitenizi açıyoruz. Hariçten isteyen müşterilerimize anahtar teslim internet sitesi açıyoruz, domain ve hosting hizmetimizi dahil ederek.

Grafik alanında da uzman kadromuz sayesinde profesyonel logo tasarımı, sosyal medya postları, kartvizit tasarımları ve bir çok grafik tasarım hizmeti sağlamaktayız. 

Bir çok kişiye internet sitesi yaptık ve firmalar bu şekilde daha hızlı gelişiyor. Bireysel olarak yaptığımız kişilerde bloglarında gelişip kendi kazançlarını sağlıyorlar. Tüm Türkiye'mizin büyümesi için internet sektörüne herkesi dahil etmek istiyoruz.

Şirketimiz, bilişim tekolojileri alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel ve uluslararası pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.